Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Prehistoria gminy Kuślin” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Sprawozdanie z badań ratowniczych”

 

Sprawozdanie z archeologicznych badań ratowniczych na trasie autostrady A2.

Kolekcja (zbiór/zespół): Prehistoria gminy Kuślin, Słowa kluczowe: Wąsowo, archeologia, wykopaliska, autostrada, badania


Sprawozdanie z archeologicznych badań ratowniczych na trasie autostrady A2. Stanowisko A2-21 Wąsowo st 29 Sprawozdanie z badań przeprowadzonych w Wąsowie przed budową autostrady A2. W sprawozdaniu przedstawiono zarys fizyczno-geograficzny regionu, charakterystykę stanowiska archeologicznego. Opisano przdmioty z epoki kamienia, kultur łużyckiej i przeworskiej, wczesnego średniowiecza oraz z czasów nowożytnych.


Nazwa dokumentu: Sprawozdanie z archeologicznych badań ratowniczych na trasie autostrady A2.
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Prehistoria gminy Kuślin
Teczka (jednostki archiwalna): Sprawozdanie z badań ratowniczych
Numer ID: CATL 27 C / 6.1.1
Sygnatura: brak
Autor: Marcinkiewiczm Józef
Data wytworzenia: 1999-06-25
Miejsce wytworzenia: Poznań
Typ dokumentu: informator
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Marcinkiewicz, Józef
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Wąsowo, archeologia, wykopaliska, autostrada, badania
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Sprawozdanie z badań ratowniczych"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.